- Hoşgeldiniz

Türkiye Ticaret Rehberi

Sitemizde Toplam 1041 Firma, 44 Haber, 6 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Ankara Hurdacı

Adres : 1233. Sok. (Eski 56.sok) No:117 Ostim - Yenimahalle/Ankara

Telefon : 0 (554) 194 87 06

E-Posta : -

Ankara Hurdacı

Tüm hurdalarınız en iyi fiyatlardan satın alınıyor. Başkentin her noktasından hurdalarınızı inceliyor ve satın alıyoruz.

Ankara hurda fiyatları konusunda net bir bilginiz bulunmuyorsa internet adresimizde güncel fiyatları görebilirsiniz. Hurda alımı gerçekleştiren firmamız size uygun fiyat seçenekleriyle beklentileri karşılıyor. Kullandığımız ve çevremizde bulunan her ürünün belirli bir kullanım ömrü bulunuyor. Kullanılamaz hale gelen ürünler hurdaya çıkar. Geri dönüşümde kullanılan hurdalarınızı sizler için satın alabilirsiniz. Hurdalarınızın resmini bize göndererek fiyat tekliflerimizi dinleyebilirsiniz. Ankara hurdacımız ile sizleri memnun ediyoruz.

Başkent Hurda Alımı

Günün her saati başkent üzerinde Hurda alımlarımız bulunuyor. Hurda alımında liderliğimizi korumayı sürdürüyoruz. Ekiplerimizle hurdalarınızı inceliyor ve kısa sürede satın alıyoruz. Günlük hurda fiyatları için adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Bakır hurda fiyatlarında avantajlı tekliflerimizi çok beğeneceksiniz. Farklı sektörlerde yer alan hurdaları satın alabiliriz. Fiyatlandırma işlemi hurdanın türüne göre büyüklüğüne göre değişebilir. Geri dönüşüm alanında uzun zamandır hizmet veriyoruz. Bu nedenle en uygun fiyat tekliflerini sunuyoruz. Hurda alım ve satım işlemleri için bizi hemen arayabilirsiniz.

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Firma Ekle