- Hoşgeldiniz

Türkiye Ticaret Rehberi

Sitemizde Toplam 1041 Firma, 44 Haber, 6 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

Engin Keskin

Adres : Hastane Mahallesi Koruluk Sokak No:41/C hadımköy

Telefon : 05336181320

Telefon 2 : -

Faks : 02127714949

info@enginnkeskin.com

https://www.enginnkeskin.com/

Engin Keskin Kimdir?

Engin Keskin Kimdir?

engin keskin

engin keskin

engin keskin

engin keskin

Engin Keskin

Otomotiv Sektörüyle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu

Otomotiv sektörüyle ilgili değerlendirmelerde bulunan İş İnsanı Engin Keskin, “Sektörde bulunan şirketlerin önemli çalışmalarda bulunması gerekiyor. Yapılan çalışmalar, sektörün ivme kazanmasını mümkün kılıyor.” ifadelerinde bulundu.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Engin Keskin, “Pandemi otomotiv sektörünü de derinden etkiledi. Sektörde yer alan pek çok firma, çeşitli sorunlarla baş başa kaldı. Bu durum elbette ki araç fiyatlarının yükselmesine ve araç satışının düşmesine neden oldu. Bunların her biri zincirin halkaları gibi birbirine bağlı. Dolayısıyla sektörün gelişmesi için her bir halkada yer alan unsurun gelişmesi gerekiyor. Açıkçası sektörde bulunan firmaların yapacakları çalışmaların bu noktada bir hayli önemli olacağını ifade edebiliriz.” açıklamalarında bulundu. Engin Keskin

Engin KeskinPandemi Otomotiv Sektörünü de Vurdu”

Pandeminin otomotiv sektörüne çeşitli etkileri bulunduğunu belirten Engin Keskin, açıklamalarını şu sözlerle sürdürdü: “2020 yılında Türkiye’yi de etkisi altına alan koronavirüs salgını, birçok sektörün durumdan olumsuz etkilenmesine neden oldu. Bu sektörlerden biri de hiç kuşku yok ki otomotiv sektörüydü. Üretim fabrikalarındaki üretimler bir süreliğine durdu. Dolayısıyla araç üretiminde çeşitli sorunlar meydana geldi. Bu durum, farklı faktörlerin de etkisiyle sıfır ve ikinci el araçların fiyatlarında yükselmelere neden oldu. Bu nedenle araç satın almalarda aksamalar oluştuğunu rahatlıkla söyleyebilirim.”

Engin Keskin “Sektör İvme Kazanmaya Başlıyor”

Otomotiv sektörünün gelişimine dair açıklamalarda bulunan Engin Keskin, sektörün ivme kazanmaya başladığının vurgusunu yaptı. “Açıkçası bir sektörün faaliyetlerini etkileyen birçok husus var. Bu hususların tamamı sektörün gelişimi açısından oldukça etkili. Son yıllarda otomotiv sektörü bir çıkmaz içerisine girmişti. Bu çıkmaz üretici ve tüketicileri derinden etkiledi. Hâlâ çeşitli sorunlar olmakla birlikte sektörün ivme yakalamaya başladığını söyleyebilirim.” ifadelerinde bulundu. Engin Keskin

Engin Keskin “Sektörde Bulunan Şirketlerin Çalışmaları Bir Hayli Önemli”

Konuyla ilgili açıklamalarını sürdüren Engin Keskin, açıklamalarını şu sözlerle noktaladı: “Otomotiv sektöründe yer alan ve bu alanda çalışmalarda bulunan şirketlerin projeleri bir hayli önemli. Başarılı çalışmalar, sektörün de gelişmesini sağlıyor. Dolayısıyla sektör içerisinde yer alan şirketlerin proje geliştirmeleri oldukça önemli. Son zamanlarda gözlemlediğimiz kadarıyla sektörde bir ivme yakalanmış durumda. Bu, oldukça güzel ve sevindirici bir gelişme.”

 

 

01 Şubat 2022 tarihinde eklenmiş ve 1.270 views kez okunmuş.
Engin Keskin

Engin Keskin02 Şubat 2022

Engin Keskin

Engin Keskin01 Şubat 2022

Engin Keskin

Engin Keskin01 Şubat 2022

Derin Sabun

Derin Sabun24 Ekim 2016

Engin Keskin

Engin Keskin02 Şubat 2022

Engin Keskin

Engin Keskin01 Şubat 2022

Engin Keskin

Engin Keskin01 Şubat 2022

Derin Sabun

Derin Sabun24 Ekim 2016

Resim 1
Resim 2
Resim 1 Resim 2

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Firma Ekle