- Hoşgeldiniz

Türkiye Ticaret Rehberi

Sitemizde Toplam 1041 Firma, 44 Haber, 6 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Evden Eve Atakan Nakliyat

Adres : 7/24 Telefon ile ulaşabilirsiniz. Göktürk Mah. 1. Cad. No:8/22 Seyranbağları/ÇANKAYA/ANKARA Tel: 0 312 431 31 85 Faks: 0 312 431 31 83 GSM: 0 532 475 41 50 – 0 542 792 13 34

Telefon : 03124313185

E-Posta : atakan.nakliyat.ank@gmail.com

 

Evden Eve Ankara Nakliyat Firmamız kurulduğumuz günden bu güne sürekli kendini yenileyerek bu günlere gelmiştir.Firmamız Evden eve Ankara nakliyat sektörünün değişen ve hızla büyüyen dünyaya paralel olarak,tüm sosyal kültürleri ortak sorununa bir tür odak çözümü olmuştur.
Seneler öncesinde ileri gelen sıkıntılı taşınma ve nakliyat işlemleri son bulduğu büyük bir çözüm olarak nitelenen evden eve Ankara nakliyat firmamız sektörün; siz değerli müşterilerimiz ellerinizi bile hiçbir şeye değmeden, sizin gözlerinizin önünde eşyalarınızı düzenli tertipli ve en az sizin göstereceğiniz özen ve dikkatle toplayarak,taşındığını ve yeni evinize yerlerinize yerleştiriyoruz.
Gerekse işinizden gücünüzden dolayı,gerekse özel ihtiyaçlarınızın doğrultusunda değiştirmek durumda kaldığınız ev yaşam mekanı eskisinden yeniye geçiş sürecinde tecrübeli evden eve Ankara nakliyat firmamız sizler için sunduklarımız hizmete bu sıkıntılı sürecin hemence atlatılmasında çözüm ortağınızdır.

Dilerseniz,ücretsiz ekspertiz hizmetleri aracılığıyla eşyalarınızı fiyatı, bulunulan ev yerinizin durumu, ulaşımı ve yeni taşınılacak evinizin durumu ve yer mevki gibi ayrıntılar göz önünde bulundurur çıkarılacak raporlar ve fiyatlar sonucunda yapılan sözleşme ile taşınma işleminiz başlatılır.

Evden eve Ankara nakliyat firmamız iş takip yöntemi ile çalışma tarz ve diğer firmalardan farklılık olarak en başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’de öncü bir taşıma ve nakliyat firması haline geldi.

Yaşam tarzı gereği iş sebeplerinizden dolayı evinizi belirli bir evden başka bir eve taşımak durumunda kalmakta oluyoruz. Günümüzde yaşam şekilleri bizleri devamlı başka yerlere birimlerine götürebiliyor. İlk olarak da iş için kamu personelleri, öğretmenler, öğrenciler, askeri personeller ve benzeri meslekler ev değişikliği çok sık daha çok oluyor.

önceden evden eve ankara nakliyat firmamız hizmeti ilkel koşullarda yapılıyordu ev eşyalarınızı eşya taşımasında hiçbir deneyimleri ve tecrübeleri olmayan insanlar tarafından istifleme ile ,ambalajlanarak,paketlemeler,taşıma ve nakliyat araclarına düzensiz şekilde düzensizce eşyaları yerleştiriliyordu. Fakat şimdi en gelişen teknolojiler ile bu hizmetler artık kendi sektöründe ayrı bir sektör olup daha profesyonel bir hizmet çeşidi olarak hizmet vermektedir.

Firmamız evden eve Ankara nakliyat firması eşya taşıma işinde deneyimli ve profesyonel ekibimizle eşya taşımak için ev eşyalarınızı en yeni gelişen gerçek malzemeleri kullanıyoruz ambalajınızı yapmaktayız. Fakat nakliye hizmetleri için yapılmış yeni araç filolarımız ile eşyaları güvenle taşımaktadır.Evden eve Ankara nakliyat firmamız hizmetinde kurumumuz Ankara şehir içi ve Ankara il ve ilçeler arası nakliyat sektörünün en önemli firmalarından biri olup diğer evden eve Ankara nakliyat firmaları tersine nakliye hizmetleri esnasında takip edebilme, sorunları 0 indirme anında çözebilme, herhangi bir ters durum karşılığında lojistik destek gibi birçok müşteri memnuniyetleri esaslı hizmetlerimiz ve fark yapmaktayız.

İlk hedefimiz sürekli müşterilerimizin memnuniyet ve bize güvencesidir Eşya taşıma işinde evden eve Ankara nakliyat firması olarak Türkiye’nin tüm illerinde ve ilçelerinde hizmetler ile evden eve eşyalarınızı güvencesi ile taşımaktayız.

Evlerinizde ve işyerlerinizde yer alan eşyalarınızın boyutları alanları ne kadar olursa olsun her türlü ihtiyaca cevap verebiliyoruz her ihtiyacıkarşılayabilecek sahip evden eve Ankara nakliyat firmamız taşıma ve nakliyat sektöründe daima en iyi hizmeti veren kuruluşlar arasında yerini almayı başarmıştır.

Firmamız hakkında daha fazla bilgi ve hizmetler almak istiyorsanız eşyalarınızı güvence altında evinizden alıp evinize en iyi şekilde konmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek sey bizimle irtibata geçmek

 

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Firma Ekle