- Hoşgeldiniz

Türkiye Ticaret Rehberi

Sitemizde Toplam 1041 Firma, 44 Haber, 6 Ürün ve 5 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Ankara Günlük Kiralık

Adres : Nasuh Akar Mah 1400 Sok No: 16/3 Balgat Ankara 06520

Telefon : 03122856005

E-Posta : bilgi@ankaragunlukkiralikapart.com

Ankara Günlük Kiralık Apart kurulduğu günden bu güne sürekli büyüyerek bu günlere gelmiştir. Firmamız Ankara ve ilçelerinde ev,ofis,apart ve daire için günlük ve ya kısa süreli kiralama hizmeti veren kurumsal bir şirkettir. Güvenilir müşteri odaklı ve ilkeli bir kuruluştur. Firmamız ;konukları için nezih,hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.Türk aile yapısını, değerlerini ve misafir perverliğine profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.
İhtiyacınız olan bir evde ne bulunması gerekiyorsa her imkanı sunmak rahat konforlu huzur ve konforunuzu garanti altına alıyoruz . Sağlıklı ve güven içinde konaklamanız için hijyen kuralları profesyonel bir ekip ve kontrol ekibi tarafından düzenlenmektedir. Kendinizi evinizde gibi hissettirmek için Evodak sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Ankarada şehir merkezinin içinde bulunan dairelerimiz hepsinde kablosuz internet wifi, full eşya , ayrıcalıklı dekorasyonlar profesyonel temizlik hizmetlileri vardır .Lüks kiralık dairelerimiz fotoğraflarımızda görmüş olduğu gibidir. Hizmet ofisinden 7/24 hizmet alabilirsiniz.
Dairelerimizin Ankara merkezindedir 24 saat dışardan isteiğiniz hizmet alabileceğiniz noktalardadır. Otellere kıyasla kendinizi çok fazla daha özgür ve konforun içersinde hissedebileceğiniz ayrıcalıktadır. Firmamız hakkında ürünlerimiz ve dairelerimiz hakkında daha fazla bilgi ve hizmet almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :
Firma Ekle